Żaluzje fasadowe Z90 CUBE

Żaluzje Z90 CUBE przeznaczone są do zasłaniania dużych obiektów ze szklanymi fasadami. Nadają im oryginalności i nowoczesnego charakteru. C80 CUBE perfekcyjnie sprawdza się w montażu na fasadzie budynku. Samonośny system żaluzji umożliwia szybki i łatwy montaż.

Parametry techniczne

 

  • pióra w kształcie litery Z zapewniające podwyższony współczynnik zaciemnienia, dodatkowo wyposażone w profil wyciszający
  • szeroka gama kolorystyczna
  • napęd ręczny (korba) lub elektryczny
  • maksymalne wymiary: szer. 4,5m, wys. 4,5m lub szer. 3,2m, wys. 5m
  • zastosowanie zewnętrzne

Kaseta

Kaseta o przekroju prostokątnym zrobiona z ekstrudowanego aluminium, wspierana na prowadnicach stanowiących element nośny. System ten jest przeznaczony do stosowania na fasadzie budynku.

Lamele

Wykonane są z profilowanego aluminium o grubości 0,42mm i szerokości 92,5mm. Umożliwiają niemal całkowite domknięcie żaluzji, co nie jest osiągalne przy tradycyjnym kształcie. Lamele uzbrojone są w uszczelkę wyciszającą redukującą hałas z zwenątrz w chwili pełnego domknięcia.

Napędy i automatyka

W naszej ofercie posiadamy bezpieczny i przyjazny system zdalnego bądź lokalnego sterowania oraz pełną automatyką pogodową w tak zwanym systemie inteligentnego domu. Sterowanie żaluzjami odbywa się za pomocą pilotów ,tabletów, komputera bądź telefonu z dowolnego miejsca na świecie. Komfort działania systemu zapewnia informacja zwrotna o wykonaniu zaplanowanego działania.

Zapraszamy do działu realizacji, w którym można zapoznać się z przykładami żaluzji zewnętrznych zamontowanych u Klientów w Tychach, Żywcu i innych miastach.

Artroll Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Nasza strona internetowa używa plików cookies. Jeżeli nie akceptujesz proszę zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej o tym jakie dane zbieramy w naszej Polityce prywatności i cookies

Projekt i realizacja: MIMAS DESIGN