Żaluzje fasadowe S65 CUBE

Żaluzja zewnętrzna S65 jest obecnie najbardziej zaawansowaną technologicznie żaluzją zewnętrzną okienną do zaciemniania budynków jednorodzinnych i administracyjnych. W stanie zamkniętym lamele tworzą jednorodną płaszczyznę zapewniającą skuteczną ochronę przed słońcem. Zastosowana guma na całej długości lameli zwiększa efekt termoregulacji żaluzji. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli zapewnia regulację ilości światła w pomieszczeniu w zależności od oczekiwań użytkowania. Żaluzja s65 charakteryzuje się oryginalnym designem.

Parametry techniczne
  • pióra w kształcie litery S
  • możliwość zastosowania prowadnic linkowych typu (C80L),
  • szeroka gama kolorystyczna
  • napęd ręczny (korba) lub elektryczny
  • maksymalne wymiary: szer. 4,5m, wys. 4,5m lub szer. 3,2m, wys. 5m
  • zastosowanie zewnętrzne
Kaseta
Żaluzja osłonięta blachą aluminiową o grubości 1,2mm lub 2,0mm W zależności od konfiguracji, może być stosowana do różnych elewacji. Do dyspozycji naszych klientów jest również kaseta owalna wykonana z ekstrudowanego aluminium, wsparta na prowadnicach które stanowią system nośny całej żaluzji.
 
Lamele

Wykonane są z profilowanego aluminium o grubości 0,42mm i szerokości 92,5mm. Lamele poruszają się w prowadnicy za pomocą wytrzymałych trzpieni, które zwiększają odporność żaluzji fasadowych przy silnych podmuchach porywistego wiatru.

Napędy i automatyka

W naszej ofercie posiadamy bezpieczny i przyjazny system zdalnego bądź lokalnego sterowania oraz pełną automatyką pogodową w tak zwanym systemie inteligentnego domu. Sterowanie żaluzjami odbywa się za pomocą pilotów ,tabletów, komputera bądź telefonu z dowolnego miejsca na świecie. Komfort działania systemu zapewnia informacja zwrotna o wykonaniu zaplanowanego działania.

Zapraszamy do działu realizacji, w którym można zapoznać się z przykładami żaluzji zewnętrznych zamontowanych u Klientów w Tychach, Żywcu i innych miastach.

Artroll Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Nasza strona internetowa używa plików cookies. Jeżeli nie akceptujesz proszę zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej o tym jakie dane zbieramy w naszej Polityce prywatności i cookies

Projekt i realizacja: MIMAS DESIGN