Żaluzje fasadowe C80

Żaluzje fasadowe C80 to najbardziej stabilna konstrukcja aluminiową wśród żaluzji fasadowych. Poszczególne lamele na krawędziach wyprofilowane są w okrąg, co zapewnia im większą sztywność. Zastosowanie odpowiednich sterowników i napędów umożliwia swobodną regulację dostępu światła do pomieszczenia w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika.

Parametry techniczne
  • pióra w kształcie litery C
  • możliwość zastosowania prowadnic linkowych (C80L)
  • szeroka gama kolorystyczna
  • napęd ręczny (korba) lub elektryczny
  • maksymalne wymiary: szer. 4,5m, wys. 4,5m lub szer. 3,2m, wys. 5m
  • zastosowanie zewnętrzne
Kaseta
Żaluzje fasadowe osłonięte blachą aluminiową o grubości 1,2mm lub 2,0mm. W zależności od konfiguracji istnieje możliwość dopasowania do różnych elewacji. Dostępna jest także kaseta owalna wykonana z ekstrudowanego aluminium, wsparta na prowadnicach stanowiących system nośny żaluzji.
 
Lamele

Wykonane są z profilowanego aluminium o grubości 0,42mm i szerokości 92,5mm. Gwarantują niemal całkowite domknięcie żaluzji, co jest nie do osiągnięcia przy tradycyjnym kształcie. Lamele uzbrojone są w uszczelkę wyciszającą, która eliminuje hałas w chwili pełnego domknięcia.

Napędy i automatyka

W naszej ofercie posiadamy bezpieczny i przyjazny system zdalnego bądź lokalnego sterowania oraz pełną automatyką pogodową w tak zwanym systemie inteligentnego domu. Sterowanie żaluzjami odbywa się za pomocą pilotów ,tabletów, komputera bądź telefonu z dowolnego miejsca na świecie. Komfort działania systemu zapewnia informacja zwrotna o wykonaniu zaplanowanego działania.

Zapraszamy do działu realizacji, w którym można zapoznać się z przykładami żaluzji zewnętrznych zamontowanych u Klientów w Tychach, Żywcu i innych miastach.

Artroll Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Nasza strona internetowa używa plików cookies. Jeżeli nie akceptujesz proszę zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej o tym jakie dane zbieramy w naszej Polityce prywatności i cookies

Projekt i realizacja: MIMAS DESIGN