Żaluzje fasadowe C80 CUBE

Żaluzja C80 CUBE jest technologicznie najbardziej zaawansowaną żaluzją zewnętrzną okienną do zaciemniania budynków jednorodzinnych i administracyjnych. W zamkniętym stanie lamele tworzą jednostajną płaszczyznę, która gwarantuje doskonałą ochronę przeciwsłoneczną. Zastosowana guma na całej długości lameli zwiększa efekt termoregulacji żaluzji. Płynne sterowanie kątem pochyłu lameli umożliwia regulację natężenia światła w zależności od oczekiwań użytkowania.

Parametry techniczne

 

  • pióra w kształcie litery Z zapewniające podwyższony współczynnik zaciemnienia, dodatkowo wyposażone w profil wyciszający
  • szeroka gama kolorystyczna
  • napęd ręczny (korba) lub elektryczny
  • maksymalne wymiary: szer. 4,5m, wys. 4,5m lub szer. 3,2m, wys. 5m
  • zastosowanie zewnętrzne

Kaseta

Żaluzja osłonięta blachą aluminiową o grubości 1,2mm lub 2,0mm W zależności od konfiguracji, może zostać dopasowywana do rozmaitych elewacji. Dostępna jest również kaseta owalna z aluminium ekstrudowanego, wspierana na prowadnicach które stanowią system nośny całej żaluzji.

Lamele

Wykonane są z profilowanego aluminium o grubości 0,42mm i szerokości 92,5mm. Zapewniają niemal całkowite domknięcie żaluzji, co nie jest możliwe do osiągnięcia w przypadku tradycyjnego kształtu. Lamele uzbrojone są w uszczelkę wyciszającą, która przy pełnym domknięciu eliminuje hałas.

Napędy i automatyka

W naszej ofercie posiadamy bezpieczny i przyjazny system zdalnego bądź lokalnego sterowania oraz pełną automatyką pogodową w tak zwanym systemie inteligentnego domu. Sterowanie żaluzjami odbywa się za pomocą pilotów ,tabletów, komputera bądź telefonu z dowolnego miejsca na świecie. Komfort działania systemu zapewnia informacja zwrotna o wykonaniu zaplanowanego działania.

Zapraszamy do działu realizacji, w którym można zapoznać się z przykładami żaluzji zewnętrznych zamontowanych u Klientów w Tychach, Żywcu i innych miastach.

Artroll Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Nasza strona internetowa używa plików cookies. Jeżeli nie akceptujesz proszę zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej o tym jakie dane zbieramy w naszej Polityce prywatności i cookies

Projekt i realizacja: MIMAS DESIGN