Rolety Ustroń

rolety Ustroń

W każdym domu warto zadbać o atrakcyjną aranżację okien, które stanowią jeden z najważniejszych elementów budynku. To właśnie osłony okienne wpływają na estetykę całego wnętrza, jednocześnie zwiększając komfort życia domowników. Czytaj dalej, a dowiesz się, jakie rodzaje rolet oferujemy w Artroll.

Rolety do Twojego domu

Artroll to firma zajmująca się sprzedażą oraz montażem osłon wewnętrznych i zewnętrznych. Wiedza oraz doświadczenie, które nabyliśmy przez wszystkie lata pracy, pomogły nam w stworzeniu kompleksowej oferty, odpowiadającej na aktualne trendy i potrzeby klientów. Dostępne w sprzedaży rolety różnią się możliwościami, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas interesujące go rozwiązania.

W Artroll zamówisz rolety zewnętrzne oraz rolety wewnętrzne. Zobacz, jakie konkretnie modele kupisz w naszej firmie.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne to osłona okienna, która stanowi znakomitą ochronę przed wpadającymi przez okna promieniami słonecznymi, co może być sporym utrudnieniem, w szczególności latem. Z kolei w mroźne dni rolety pomagają zatrzymać ciepło w domu, co przekłada się także na niższe koszty ogrzewania. Zresztą wpływ na oszczędność zużywanej energii do ogrzania budynku jest jedną z największych zalet rolet, którą doceniają klienci.

Skontaktuj się z nami!

Podział rolet ze względu na sposób obsługi

  • Rolety zewnętrzne manualne – można je obsługiwać za pomocą nawijarki z korbą, zwijacza bądź mechanizmu sprężynowego.
  • Rolety zewnętrzne elektryczne – obsługuje się je za pomocą pilota albo przełącznika naściennego.
  • Rolety zewnętrzne solarne – jeśli akumulator jest w pełni naładowany, to wystarcza on na 600 cykli otwierania i to nawet w pochmurne dni.

Rolety dostępne w Artroll:

  • rolety podtynkowe – model RZ,
  • elewacyjne – model RS i RR,
  • naokienne – model RN i RT,
  • rolety zewnętrzne na okna dachowe.

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne rewelacyjnie sprawdzają się do aranżacji wnętrz. Jeśli więc szukasz estetycznej osłony okiennej, która jednocześnie zwiększy komfort przebywania w danym pomieszczeniu, zastanów się nad tą opcją. Tego typu rolety mogą być wykonane z różnych materiałów. Dostępne są również w rozmaitych wariantach kolorystycznych.

Napisz do nas

Rolety dostępne w Artroll

  • Rolety w kasetce z prowadnicami – bardzo popularne rozwiązanie z systemem pozwalającym ukryć wałek z materiałem. Dzięki temu roleta jest nie tylko praktyczna, ale też doskonale prezentuje się pod względem wizualnym. W Artroll tego typu rolety znajdziesz w różnych wariantach kolorystycznych.
  • Rolety wolnowiszące – kolejne praktyczne i proste w montażu rozwiązanie. Możesz je zamontować do ramy okiennej, sufitu lub ściany. Elegancki design pozwala je wykorzystać praktycznie w każdej aranżacji. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

Dlaczego warto wybrać Artroll?

rolety wewnętrzne i zewnętrzne Artroll

W Artroll możemy pochwalić się sporym doświadczeniem w sprzedaży i montażu osłon okiennych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Lata pracy w branży pozwoliły nam uzyskać zaufanie wielu klientów, co nie byłoby możliwe, gdyby nie indywidualne podejście do każdego z nich. W trakcie współpracy stawiamy nie tylko na stały kontakt z klientem, ale także słuchamy jego sugestii.

Oferujemy usługi mieszkańcom Śląska, działamy w takich miastach jak: Ustroń, Pszczyna, Skoczów, Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Cieszyn, Bielsko-Biała oraz Katowice. Jeśli myślisz o zakupie rolet w Ustroniu, sprawdź nasze aktualne propozycje. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Artroll Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Nasza strona internetowa używa plików cookies. Jeżeli nie akceptujesz proszę zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej o tym jakie dane zbieramy w naszej Polityce prywatności i cookies

Projekt i realizacja: MIMAS DESIGN