Rolety Pszczyna

rolety Pszczyna

Rolety to doskonałe osłony okienne, które skutecznie chronią przed uporczywymi promieniami słonecznymi oraz zapewniają prywatność w domu. Do wyboru mamy różne rozwiązania – najpopularniejsze są rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne, które znajdziesz także w Artroll. Sprawdź, które rolety będą optymalnym wyborem w Twoim przypadku.

Rolety zewnętrzne

Tego typu rolety stanowią rewelacyjną ochronę przed nadmiernym oświetleniem, co doceniamy w szczególności latem, kiedy to ostre promienie słoneczne wpadają do domu przez okna. Rolety znacząco zmniejszają ilość docierającego do pomieszczenia światła naturalnego, zapewniając w środku przyjemny chłód. Regulują one też temperaturę w domu – zimą ogrzewają pomieszczenia, a latem je chłodzą. Dzięki temu rachunki za ogrzewanie nie są aż tak wysokie.

Umów się na indywidualną wycenę

Podział rolet ze względu na sposób obsługi

  • Rolety zewnętrzne manualne – obsługuje się za pomocą nawijarki z korbą, zwijacza albo mechanizmu sprężynowego.
  • Rolety zewnętrzne elektryczne – tego typu rolety obsługuje się za pomocą pilota lub przełącznika naściennego.
  • Rolety zewnętrzne solarne – akumulator, który jest w pełni naładowany, wystarcza na 600 cykli otwierania nawet w pochmurne dni.

Rolety dostępne w Artroll:

  • rolety podtynkowe – model RZ,
  • elewacyjne – model RS i RR,
  • naokienne – model RN i RT,
  • rolety zewnętrzne na okna dachowe.

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne to idealny wybór, jeśli szukasz estetycznych osłon okiennych. Na rynku znajdziesz dziesiątki modeli w rozmaitych wariantach kolorystycznych, które wykonane są z różnych materiałów. W przeciwieństwie do rolet zewnętrznych modele wewnętrzne można zamontować w każdym momencie. Z kolei montaż rolet zewnętrznych najlepiej planować już na etapie projektowania domu.

Skontaktuj się z nami!

Rolety dostępne w Artroll

  • Rolety w kasetce z prowadnicami – to praktyczne i popularne rozwiązanie. System pozwala ukryć wałek z materiałem, więc roleta jest niezwykle estetyczna. Kasetka chroni materiał przed zabrudzeniami oraz owadami, przez co tkanina aż tak szybko się nie brudzi.
  • Rolety wolnowiszące – również są praktyczne, a przy tym niezwykle łatwo je zamontować. W zależności od sytuacji można je zamontować do ramy okiennej, sufitu lub ściany. Prosty i elegancki design sprawia, że pasują do większości aranżacji.

Rolety w Artroll

rolety wewnętrzne i zewnętrzne Artroll

Mamy spore doświadczenie w sprzedaży i montażu osłon okiennych wewnętrznych oraz zewnętrznych. Od lat kierujemy się mottem mówiącym, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, stawiając na stały kontakt z klientem oraz ustosunkowując się do jego potrzeb i sugestii. Takie podejście pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu klientów.

Działamy na terenie Śląska, głównie zgłaszają się do nas mieszkańcy takich miast jak: Pszczyna, Skoczów, Ustroń, Żywiec, Czechowice-Dziedzice, Cieszyn, Bielsko-Biała oraz Katowice. Chcesz kupić rolety w Pszczynie? Koniecznie sprawdź naszą ofertę! Zadzwoń, aby poznać jej szczegóły. Zapraszamy.

Artroll Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Nasza strona internetowa używa plików cookies. Jeżeli nie akceptujesz proszę zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej o tym jakie dane zbieramy w naszej Polityce prywatności i cookies

Projekt i realizacja: MIMAS DESIGN