Realizacje żaluzji

Firma Artroll ma na konie szereg dużych projektów związanych z montażem żaluzji w budynkach przestrzeni publicznej, komercyjnej i przemysłowej. Wiele z nich obejmuje niestandardowe przestrzenie o dużych rozmiarach. Wszystkie spełniają najwyższe wymagania, jeśli chodzi o wytrzymałość zamontowanych osłon okiennych. Każdorazowo dokładamy również wszelkich starań w trosce o nienaganną estetykę naszych realizacji. Dopasowujemy żaluzje do architektury budynków, wspólnie z Klientami ustalając, jaki efekt końcowy będzie najbardziej zadowalający pod względem wizualnym. Mamy na koncie szereg realizacji w stylu nowoczesnym, eleganckich, tradycyjnych, ozdobnych i stylizowanych, jak kolorowe żaluzje plisowane czy żaluzje drewniane tworzące w pomieszczeniach przytulny, ciepły klimat.

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe mocowane są na zewnątrz fasad budynków. Cechują się uniwersalnym, eleganckim wyglądem, a przy odpowiednim dopasowaniu produktu do architektury budynku zyskujemy doskonały efekt końcowy. Dzięki lekkiej i prostej budowie doskonale prezentują się w nowoczesnych obiektach architektonicznych, charakteryzujących się dużymi przeszkleniami.

Żaluzje fasadowe są przy tym bardzo funkcjonalne. Chronią wnętrze budynku przed nadmiarem promieni słonecznych, zapewniając komfort termiczny w letnie dni. Montowane na dużych elewacjach działają jak izolator, zapewniając optymalny rozkład temperatury w pomieszczeniach. Chronią przed utratą ciepła w zimie, a także umożliwiają odgrodzenie się od hałasów z zewnątrz czy ciekawskich spojrzeń przechodniów. W naszych realizacjach stawiamy na niezawodność, trwałość żaluzji i oczywiście nienaganny wygląd.

Żywiec, żaluzje w obiekcie przemysłowym

Dopasowanie i montaż żaluzji fasadowych na dużej przeszklonej przestrzeni w budynku przemysłowym o nowoczesnej stylistyce. Nasze żaluzje dopełniły całości aranżacji, dobrze komponując się z nowoczesną stylistyką obiektu. Realizacja wykonana została w Żywcu.

Tychy – prostota i elegancja

Eleganckie, klasyczne żaluzje zamontowane na oknach w budynku w Tychach. Dobrze komponują się z prostą, nowoczesną architekturą. Geometrię budowli ciekawie podkreślają żaluzje zamontowane na oknach narożnych.

Bielsko – żaluzje fasadowe na oknach pojedynczych

W Bielsku zamontowaliśmy żaluzje zewnętrzne na szeregu okien jednodzielnych w dużym budynku biurowym.

Tychy, posesja prywatna

Żaluzje zewnętrzne doskonale sprawdzają się w domach jednorodzinnych, jako funkcjonalna i estetyczna osłona okien tarasowych. Wieczorem, gdy światło jest zapalone, wnętrze domu zaczyna być widoczne z zewnątrz. Żaluzje chronią prywatność domowników, a lekko uchylone, pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem i widokiem na ogród.

Żaluzje wewnętrzne

Żaluzje wewnętrzne chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i pozwalają na sterowanie ilością światła wpadającego do pomieszczenia. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych, podnosząc komfort pracy, a także w mieszkaniach. Dzięki odpowiedniemu ich dopasowaniu do aranżacji mogą stanowić atrakcyjny element wystroju.

Naszym Klientom oferujemy szybki i fachowy montaż trwałych, funkcjonalnych żaluzji wewnętrznych. Do wyboru różne kolory, materiały i rodzaje.

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje drewniane

Oferujemy również dekoracyjne, lekkie żaluzje plisowane naścienne lub sufitowe, doskonale sprawdzające się jako osłona okien, a także w dużych wnętrzach, jako element dzielący pomieszczenie.

Artroll Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Nasza strona internetowa używa plików cookies. Jeżeli nie akceptujesz proszę zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej o tym jakie dane zbieramy w naszej Polityce prywatności i cookies

Projekt i realizacja: MIMAS DESIGN