Realizacje rolet

Naszym Klientom oferujemy szybki i fachowy montaż rolet zewnętrznych i wewnętrznych wszystkich typów. Wybierać można spośród wielu rozmaitych materiałów, wzorów i kolorów. Nasze rolety to najwyższa jakość i gwarancja solidności a także elegancki, estetyczny wygląd. Mamy na koncie setki realizacji w miastach takich jak między innymi Tychy, Żory, Bielsko-Biała, Cieszyn, Skoczów, Oświęcim czy Jastrzębie-Zdrój.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne spełniają wiele funkcji. Zabezpieczają przed przegrzewaniem się pomieszczeń i chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem aż do pełnego zaciemnienia (np. refleksole), a zimą chronią przed zbytnią utratą ciepła. Pozwalają obniżyć poziom hałasu w pomieszczeniu, a także zabezpieczyć dom przed włamaniem. Mogą również pełnić rolę miejsca na reklamę.

Tekstylne rolety zewnętrzne, Bielsko

Rolety Antywłamaniowe

Zewnętrzne rolety antywłamaniowe skutecznie podnoszą bezpieczeństwo w naszych domach. Ich konstrukcja zabezpiecza przed uniesieniem opuszczonej rolety i dostaniem się przez okno do mieszkania. Możemy również zintegrować je z systemem alarmowym, by każda próba ich podniesienia powodowała załączenie się sygnału. Dzięki inteligentnemu sterowaniu automatycznemu dostępnemu w naszej ofercie można opuszczać i podnosić wszystkie rolety w mieszkaniu za pomocą jednego pilota, a także ustawić tryb symulowania obecności domowników na posesji na wypadek dłuższego wyjazdu. Nasze rolety zewnętrzne są solidne i wysokiej jakości, dzięki czemu zapewnią ochronę domu na długie lata.

Rolety wewnętrzne

Zapewniają ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, zwiększając codzienną wygodę domowników, a w pomieszczeniach biurowych, zapewniając komfort pracy przy komputerze i nie tylko. Stanowią nowoczesną osłonę okien i mogą być atrakcyjnym elementem uzupełniającym aranżację pokoju. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów, wzorów i materiałów można dopasować roletę do wystroju – dyskretną i stonowaną lub kolorową, o ciekawym wzornictwie, podkreślającą charakter wnętrza.

Rolety dzień- noc, Bielsko-Biała

Nowoczesne, eleganckie i funkcjonalne rolety wewnętrzne, które stają się ostatnio coraz bardziej popularne. Mogą z powodzeniem zastępować zasłony, firanki i tradycyjne rolety. Produkt dla wymagających klientów umożliwiający swobodną regulację stopnia nasłonecznienia w pomieszczeniu bez konieczności podnoszenia rolet, poprzez nachylanie pasów materiału. Poniżej rolety zamontowane u Klienta w Bielsku-Białej.

Rolety (zasłony) rzymskie, Bielsko-Biała

Eleganckie i funkcjonalne zasłony podnoszone przy pomocy specjalnego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem bądź sznurkiem. Są niezastąpione przy przystrajaniu okien, nowocześniejsze od tradycyjnych zasłon, a przy tym gwarantujące równie przytulny, domowy nastrój we wnętrzach. Poniżej aranżacja z Bielska, w której rzymskie rolety stanowią jeden z dominujących elementów wystroju.

Zasłony panelowe Panel Track, Katowice

Wewnętrzna dekoracja okna lub ściany, doskonała w przypadku dużych przeszklonych powierzchni, okien tarasowych, balkonowych itp. Zasłony panelowe zastępującą firany i zasłony, są komfortowe w użytku i funkcjonalne. Wzory i kolory możemy łączyć w dowolny sposób, tworząc atrakcyjny element wystroju. Poniżej dwa przykłady systemów Panel-Track w mieszkaniach naszych Klientów z Katowic.

Rolety, Bielsko-Biała – nadruk reklamowy

Doskonała reklama na powierzchni handlowej mająca wszystkie pozostałe zalety rolet. Dzięki montażowi wewnętrznemu, wysokiej jakości nadruk jest zabezpieczony przed blaknięciem od słońca czy wilgocią.

Artroll Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Nasza strona internetowa używa plików cookies. Jeżeli nie akceptujesz proszę zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej o tym jakie dane zbieramy w naszej Polityce prywatności i cookies

Projekt i realizacja: MIMAS DESIGN