Realizacje pergoli

Oferta Artroll obejmuje pergole różnego rodzaju, ogrodowe, do lokali komercyjnych, kawiarni, pubów czy ogródków piwnych.

Pergola stanowi doskonałą przesłonę zimową, dzięki której nawet w chłodne dni możemy przebywać na tarasie i cieszyć się urokami otoczenia zewnętrznego. Dla właścicieli lokali gastronomicznych zastosowanie pergoli oznacza wydłużenie sezonu, w którym goście mogą korzystać z przestrzeni zewnętrznych, a zatem oddanie do ich dyspozycji większej ilości stolików. To funkcjonalne, wygodne rozwiązanie.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i korzystaniu z najwyższej jakości materiałów jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom Pergole, które spełniają wszystkie wymogi odnośnie jakości. Są zatem wytrzymałe, przede wszystkim zaś wspaniale się prezentują. W pracy stawiamy na atrakcyjne efekty wizualne, mamy bowiem świadomość, jak ważna jest estetyka ogrodu przydomowego czy ogródka piwnego. Mówi się, że ogród jest wizytówką posesji. Pergola, jako istotny element ogrodu, powinna zatem doskonale wpisywać się w charakter okolicznej przestrzeni, a także pasować do architektury budownictwa.

W codziennej pracy z Klientami realizujemy wiele zamówień, bardziej i mniej typowych, a do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Możemy pochwalić się szeregiem realizacji nowoczesnych, tradycyjnych i uniwersalnych. Gwarantujemy, że z naszej oferty wybiorą Państwo pergolę, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Artroll Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Nasza strona internetowa używa plików cookies. Jeżeli nie akceptujesz proszę zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej o tym jakie dane zbieramy w naszej Polityce prywatności i cookies

Projekt i realizacja: MIMAS DESIGN