Okna

Naszym Klientom oferujemy doskonałej jakości okna, które na lata zachowują swoje właściwości i estetyczny wygląd. Dzięki stosowanym systemom są bezawaryjne i gwarantują dobrą izolację. Polecamy Państwu okna KRISPOL wyróżniające się wysoką jakością wykonania i elegancją. Z powodzeniem stosowane są w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, a także jako wyposażenie firm.

Okna dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, z szeregiem dodatkowych rozwiązań do wyboru. Możemy zaproponować między innymi zastosowanie szyb dzwiękochronnych, ciepłochronnych, ornamentowych, ochronnych czy przeciwsłonecznych, a także różnorodnych nowoczesnych klamek okiennych czy eleganckich szprosów okiennych.

Mamy doświadczenie w montażu okien, a także dopasowywaniu produktów do oczekiwań Klientów oraz do architektury budynków. Dokładamy wszelkich starań, by ostateczne efekty zawsze były w pełni zadowalające. Mieliśmy przyjemność wykonać setki udanych realizacji na terenie całego Śląska. Poniżej prezentujemy przykłady z Bielska-Białej, Oświęcimia i Czechowic-Dziedzic.

Okna Bielsko-Biała

Okna w ciemnych ramach z PCV oraz oraz widoczna na zdjęciu markiza w harmonizującej kolorystyce, umieszczona nad oknem balkonowym. Ciemne elementy wykończeniowe kontrastują z jasną elewacją, tworząc atrakcyjną całość. Markiza zapewnia ochronę przed słońcem, a wysokiej jakości okno balkonowe Krispol pozwala na częste otwieranie i zamykanie bez uszkodzeń. Jest solidne, bezpieczne i charakteryzuje się odpowiednią szczelnością.

Standardowe okna PCV w białej uniwersalnej ramie, pasującej niemal do każdej architektury. Zapewniają doskonałą izolację i estetyczny wygląd. Asortyment marki Krispol dzięki najwyższej jakości jest wytrzymały i niezawodny podczas użytkowania przez długie lata.

Okna Krispol zamontowane w nowym domu w Bielsku. Ciepła kolorystyka, tradycyjny, elegancki wygląd w połączeniu z nowoczesnymi technologiami okazały się odpowiedzią na oczekiwania zleceniodawcy. Okna dwuskrzydłowe bez szprosów oraz niezawodne, solidne okna balkonowe wychodzące na ogród, łatwe i otwieraniu i zamykaniu oraz bezawaryjne.

Okna Oświęcim

Nowoczesne okna i techniki osłonowe zamontowaliśmy w Oświęcimiu w nowo powstającym budynku. Jednoskrzydłowe okna PCV bez szprosów, w lekkich i cienkich ramach doskonale pasują do prostej architektury posesji. W oknach na piętrze zastosowano balustrady.

Okna Czechowice-Dziedzice

Okna z ciemnej ramie oraz rolety zewnętrzne w kasetach w zbliżonej kolorystyce zamontowane w Czechowicach-Dziedzicach. Harmonijna całość estetyczna oraz wysoki komfort użytkowania. Połączenie zapewniające bardzo wysoką izolację termiczną oraz ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem w lecie.

Okna drewniane, eleganckie i estetyczne, a przy tym solidne i charakteryzujące się dobrymi właściwościami izolacyjnymi.

Artroll Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Nasza strona internetowa używa plików cookies. Jeżeli nie akceptujesz proszę zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej o tym jakie dane zbieramy w naszej Polityce prywatności i cookies

Projekt i realizacja: MIMAS DESIGN