Co prawda dopiero rozpoczęła się zima, natomiast właściciele restauracji i przytulnych knajpek już teraz zastanawiają się kiedy w przyszłym roku będą mogli otworzyć ogródki piwne. Zaletą posiadania ogródka piwnego jest możliwość obsłużenia większej ilości klientów, a z tym oczywiście wiążą się większe zarobki. Jednak żaden klient nie lubi popijać kawy, herbaty czy piwa w pełnym słońcu, dlatego należy się zastanowić nad odpowiednim zadaszeniem tej przestrzeni. Już niejednokrotnie pisaliśmy o markizach, dziś chcielibyśmy przedstawić dwa modele markiz, które sprawdzą się w ogródkach piwnych i dadzą cień w upalne dni.

W naszej ofercie znajdują się różnego typu markizy. Tychy to miejscowość, która słynie z browaru i mieści się też w obszarze działalności naszej firmy, dlatego chcieliśmy poruszyć wątek markizy w ogródku piwnym. Pierwszym modelem, który chcielibyśmy przedstawić jest Markiza tarasowa Australia.

Ten model idealnie nadaje się przy zasłanianiu dużych powierzchni, więc można nim zacienić duży taras lub powierzchnię komercyjną, taką jak ogródek piwny. Cechuje się prostą konstrukcją i solidnym wykonaniem, więc sprosta trudnym warunkom pogodowym. Nie ma potrzeby chowania markizy w przypadku zerwania się większego wiatru. Rozkładane ramiona markizy są zamontowane na aluminiowych uchwytach, które zostały wykonane techniką odlewu ciśnieniowego. Produkty wykonane techniką odlewu ciśnieniowego charakteryzują się jakością powierzchni, dokładnością i stabilnością wymiarową. Konstrukcja markizy jest oparta na belce kwadratowej. W przypadku markiz o większej powierzchni często dochodzi do sytuacji, że ugina się rura nawojowa i tkanina się luzuje. By tego uniknąć została zamontowana podpora centralna.

Drugim modelem, który chcielibyśmy przedstawić to Markiza tarasowa Jamaica, która charakteryzuje się niezwykłą trwałością i oryginalnym designem.

Jamaica została zaprojektowana z myślą o zadaszeniu dużych powierzchni jak ogródki piwne, kawiarnie itp. Stabilna konstrukcja sprosta największym wymaganiom, cechuje się bowiem długą żywotnością, będzie więc przez długie lata służyć właścicielom restauracji. Oczywiście należy pamiętać o odpowiednim dbaniu o markizę i konserwacji, ale o tym była mowa we wcześniejszym wpisie. Model Jamaica jest zbudowany z konstrukcji lakierowanej techniką proszkową kolorem białym oraz srebrnym. Wykończenie konstrukcji klient wybiera samodzielnie i może wybrać kolor grafitowy, brązowy lub beżowy. Przy zastosowaniu ramion krzyżowych, markiza jest wykonana na bazie kwadratu. W tej markizie także jest wykorzystywana centralna podpora rury nawojowej, dzięki czemu tkanina jest równo napięta. Aby zwiększyć ochronę markizy można nad nią zamontować aluminiowy daszek.

Okazuje się, że markiza w ogródku piwnym jest elementem istotnym, dlatego każdy właściciel ogródka piwnego powinien się zastanowić nad odpowiednim modelem. Markiza da schronienie spragnionym klientom przed palącym słońcem. Będzie można w jej cieniu zaczerpnąć oddechu.

Artroll Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019
Nasza strona internetowa używa plików cookies. Jeżeli nie akceptujesz proszę zmień ustawienia swojej przeglądarki.Więcej o tym jakie dane zbieramy w naszej Polityce prywatności i cookies

Projekt i realizacja: MIMAS DESIGN